علی دائی هم سر مربی شد

images/20061009/daei.jpg با توجه به تجربه و سابقه فراوان علي دايي تا زمان معرفي سرمربي جديد اين بازيكن فعلا هدايت تيم سايپا را بر عهده داشته و تمرينات زير نظر او برگزار خواهد شد.
سخنگوي باشگاه سايپا تاكيد كرد: با توجه به اين كه احتمال مي‌دهيم لورانت ديگر به ايران بازنخواهد گشت از همين امروز به دنبال بررسي شرايط گزينه‌هاي سرمربيگري سايپا هستيم. دايي نيز يكي از اين گزينه‌هاست و فعلا در مورد ساير گزينه‌هاي مورد نظر خود صحبت نخواهيم كرد.
مهدي احمدي در گفت‌وگو با ايسنا، اظهار كرد: اگر لورانت تا پايان هفته به ايران بازنگشته و در تمرينات سايپا حاضر نشود رسما از او به فيفا شكايت خواهيم كرد.
وي افزود: آن طور كه از منابع موثق با خبر شديم لورانت پس از مذاكره با مسوولان باشگاه كايزري اسپور تركيه در تمرينات اين تيم نيز حاضر شده و بازيكنان اين تيم را تمرين داده است. با اين وجود در تماسي كه با مدير برنامه‌هاي لورانت داشتيم او قرارداد رسمي لورانت با اين باشگاه تركيه‌اي را تاييد نكرده و آن را شايعه دانست.
وي ادامه داد: به هر صورت ما خواهان بازگشت اين مربي آلماني به سايپا هستيم و اين موضوع را پيگيري خواهيم كرد. لورانت با باشگاه سايپا قرارداد رسمي داشته و بر اساس قوانين فيفا در صورت عدم بازگشت وي از اين مربي آلماني به فيفا شكايت خواهيم كرد و تا احقاق حق باشگاه از هيچ تلاش فروگذار نمي‌كني

 

معلم همچو شمعي است که ميسوزدو هوا را آلوده ميکند

 پس بياييم دست به دست هم دهيم و

 معلم ها يمان را گازسوز کنيم

/ 0 نظر / 19 بازدید